NA CESTĚ, z. s.

Jsme zapsaný spolek působící ve Vsetíně a okolních obcích. NA CESTĚ, z. s. je registrován u Krajského rejstříkového soudu v Ostravě.

Poslání

NA CESTĚ, z. s. je spolek (dříve občanské sdružení), jehož posláním je pomáhat dětem a mladým lidem, ale také dospělým v obtížné životní situaci. Účelem spolku je podpora aktivního a plnohodnotného využívání volného času a zdravého rozvoje v oblasti duchovní, duševní a materiální.

Aktuality

Den otevřených dveří aneb 17 let NA CESTĚ, z. s.

Tisková zpráva

Pracovníci spolku NA CESTĚ, z. s., Vás srdečně zvou na den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 23. 6. 2017 v budově spolku na adrese Palackého 138, Vsetín (růžový dům po pravé straně cestou na Horní město).

Den otevřených dveří začne v 10 hodin programem pro přihlášené třídní kolektivy ZŠ a SŠ a od 13 hodin potom bude otevřeno pro každého. Návštěvníci si budou moci prohlédnout naše prostory a vybavení a dozvědět se bližší informace o činnosti zapsaného spolku NA CESTĚ. V 15 hodin se navíc mohou zúčastnit moderované besedy s Lukášem Finsterlem a Petrem Hromadou, členy hokejového týmu VHK Vsetín. Dále na akci vystoupí kapela Shape The Cat. Bude také prostor k posezení uvnitř či venku s občerstvením. V průběhu celého odpoledne bude na zahradě probíhat graffiti jam a bude tedy možnost podívat se zblízka na práci writerů. Ředitel spolku Ing. Milan Kostelník k tomu dodává: „Téma, které se bude prolínat celým programem, zní Cíle a sny a jak jich dosáhnout. Přijďte se podívat. Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří

17 let NA CESTĚ, z. s. 

srdečně zveme na den otevřených dveří. Navštivte nás v Centru Archa na Palackého ulici (růžový dům po pravé straně cestou na Horní město). 
pátek 23. června 2017
od 10:00 pro školy, od 13:00 pro veřejnost
vstup volný

Primární prevence na školách

V první polovině roku jsme zrealizovali celkem deset přednášek, které proběhly v období březen–květen 2017. Devět přednášek bylo pro žáky druhého stupně vsetínských základních škol a jedna pro studenty OU Kelč. Celkem bylo osloveno více než 180 mladých lidí ve věku od třinácti do osmnácti let.

Zahradní retro párty

Zahradní párty

Rozmanitá společnost zaplnila v pátek v podvečer zahradu a později i prostory nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Centrum Archa. Pořadatelé připravili pro příznivce spolku i pro veřejnost benefiční akci, party ve stylu 30.let.

Stránky