Den otevřených dveří v Arše aneb Měj odvahu uskutečnit své sny

Den otevřených dveří 2019

Pracovníci spolku NA CESTĚ Vás srdečně zvou na den otevřených dveří, který se uskuteční v čtvrtek 19. 9. 2019 v Arše – v budově spolku na Palackého ulici 138 ve Vsetíně (růžový dům po pravé straně cestou na Horní město).

V dopoledním čase od 10 hodin mohou Archu navštívit přihlášené třídní kolektivy ZŠ. Od 15 hodin pak bude otevřeno pro každého. Návštěvníci si budou moci prohlédnout naše prostory a vybavení a dozvědět se bližší informace o činnosti spolku NA CESTĚ, a především Archy, kde může mládež nezávazně trávit volné chvíle a najde zde podporu a pomoc ve svých problémech.

Na začátku odpoledního programu také zahájí živé vysílání z Archy Kostka rádio. V jeho průběhu hosté z Ostravy – mladí podnikatelé z FÆNCY FRIES – předvedou veřejnosti své hranolky. Od 16 hodin pak s nimi proběhne beseda nazvaná Z Ostravy až do Soulu. Kluci z FÆNCY FRIES budou hovořit o tom, jak se z nadšení stalo podnikání a jak se jejich vyhlášené hranolky dostaly až do Jižní Koreje. Nenechte si ujít tuhle příležitost slyšet, jak se plní sny, a ochutnat ty nejlepší hranolky. V 17 hodin uslyšíte malý hudební set začínajících kapel, které zkouší v naší zkušebně a od 18 hodin proběhne koncert známé vsetínské hudební formace Shape the Cat v unplugged provedení.

V průběhu akce se na zahradě uskuteční graffiti jam, bude se hrát pétanque a kroket. Svůj um si můžete vyzkoušet v tvořivé dílně pro děti i dospělé. Po celou dobu akce nabídneme občerstvení a dobrou kávu v nealkoholickém baru. Ředitel spolku Ing. Milan Kostelník k tomu dodává: „Téma, které se bude prolínat celým programem, zní, Měj odvahu uskutečnit své sny‘. Všichni sice nemůžeme být slavní, ale každý z nás se může pokusit realizovat své sny. Všichni nebudeme umělci nebo vědci, ale v každém z nás je potenciál, který můžeme a máme využít.“ Přijďte se podívat. Těšíme se na Vás!