Den otevřených dveří aneb U2U svět v Arše

Pracovníci spolku NA CESTĚ, z. s., Vás srdečně zvou na den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 27. 9. 2018 v budově spolku na adrese Palackého 138, Vsetín (růžový dům po pravé straně cestou na Horní město).

Den otevřených dveří začne v 10 hodin programem pro přihlášené třídní kolektivy ZŠ. Od 14 hodin potom bude otevřeno pro každého. Návštěvníci si budou moci prohlédnout naše prostory a vybavení a dozvědět se bližší informace o činnosti spolku NA CESTĚ, v jehož budově mohou trávit mladí lidé nezávazně volný čas a řešit své problémy.

Od 16 hodin jsme připravili moderovanou besedu s nadějným raperem a youtuberem Riadem ze Zlína. Riad bude hovořit nejen o youtubingu, ale také o tom, jak se dělá rapový text a hudba. Besedu s Riadem zakončí krátký hudební set rapové muziky z jeho vlastní tvorby. Po programu bude také prostor k neformálnímu posezení s občerstvením. V průběhu celého odpoledne bude možné využít zahradu a zahrát si kroket, pétanque nebo badminton. Ředitel spolku Ing. Milan Kostelník k tomu dodává: „Téma, které se bude prolínat celým programem, zní „you to you“ (U2U). Chceme tím poukázat na to, že nás zajímáš TY, že nás zajímáte VY, kteří se chcete vyvázat ze začarovaného kruhu závislostí a něco ve svém životě dokázat, třeba jako muzikanti kapely U2. Chceme vás inspirovat k něčemu, co je ve vás ukryto a čím můžete dělat radost sobě i druhým.“ Přijďte se podívat. Těšíme se na Vás!