Zahradní retro párty

Zahradní párty

Rozmanitá společnost zaplnila v pátek v podvečer zahradu a později i prostory nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Centrum Archa. Pořadatelé připravili pro příznivce spolku i pro veřejnost benefiční akci, party ve stylu 30.let. Na zahradě proběhly turnaje v kroketu a pétanque a vítězové si odnesli hodnotné dary, které věnovaly vsetínské firmy. Dobrovolníci připravili dobovou módní přehlídku, hosté shlédli dvě vystoupení žongléřů a mohli si vyzkoušet swing pod vedením zkušené tanečnice.

Mile překvapila muzikantská trojice Tři ve při: „Nikdy jsme je neslyšeli, ale jsme nadšeni. Skvěle se trefili do stylu, hrají s nakažlivou radostí. Chutnalo nám tady, hlavně cukroví, to bylo jako od babičky. Byla to super akce“, pochvalovali si hosté při loučení.

NA CESTĚ, zapsaný spolek provozuje již 12 let nízkoprahový klub Centrum Archa, ročně zde dostane  povzbuzení a podporu až 100 mladých lidí. A právě na tuto službu sociální prevence je určen výtěžek Zahradní party. Kromě toho spolek již třetím rokem poskytuje pomoc osobám s duševním onemocněním a abstinujícím závislým. 

„Děkujeme všem, kdo přispěli čímkoliv, aby se Zahradní party mohla uskutečnit: dárcům za finanční i věcné dary, dobrovolníkům za obětavost, se kterou se zapojili do programu, a všem, kdo nás svou účastí potěšili a vytvořili spolu s námi úžasnou atmosféru s nádechem kouzla první republiky,“ vzkazuje ředitel spolku Ing. Milan Kostelník.