Zahradní párty v Arše aneb přijďte se pobavit ve stylu 30. let!

30. léta

NA CESTĚ, z. s., je organizace, jejímž posláním je pomáhat dětem a mladým lidem, ale i dospělým v obtížné životní situaci. Po celou dobu své existence se spolek snaží o vytvoření prostoru pro aktivní a plnohodnotné využívání volného času mladých lidí od 13 do 26 let a o jejich zdravý duchovní, duševní i materiální rozvoj. 

Součástí každoročního bilancování jsou také akce pro veřejnost. Zahrada i budova Archy se v pátek 2. září otevře příchozím s nabídkou zábavy pro všechny. Na místě bude bohatý výběr občerstvení, teplá i studená jídla, různé nápoje. Pro zájemce bude připraven turnaj v kroketu či pétanque. Návštěvníci mohou též zkusit trochu hazardu při sázkách nebo ruletě pro dobrou věc. Hosté mohou s  úsměvem zhlédnout speciálně pro tuto příležitost připravenou dobovou módní přehlídku. Nebude chybět ani živá či reprodukovaná hudba, která navodí patřičnou atmosféru, ale také vybídne k tanci. Po celou dobu akce budou mít návštěvníci možnost dozvědět se informace o spolku a jeho činnosti. Na půlnoc je připraveno malé překvapení. Akce má benefiční charakter a výnos je určen na sociální práci spolku.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost potkat se s pracovníky a dobrovolníky centra, ale také se svými přáteli a známými, zažít skvělou zábavu a zároveň se patřičně rozloučit s letošním létem!