Potkejme se na Vánočních trzích na Vsetíně

Vánoční trhy

Všechny své příznivce a dárce zveme na vsetínské Vánoční trhy. Ve dnech 18. – 19. 12.2023 naši práci i rekonstrukci spolkového domu můžete podpořit finančními dary nebo nákupem nealkoholického punče. Stánek můžeme v případě zájmu otevřít také ve středu 20.12.2023.

V rámci probíhající kampaně 50+50 tisíc Kč na rekonstrukci spolkového domu na Palackého 138 nabídneme všem dárcům možnost se osobně setkat na Vánočních trzích na Vsetíně. Na stánku budeme od 12. do 18. hodiny.

Pokud se nám za oba dny podaří vybrat 10 tisíc Kč, otevřeme stánek i ve středu 20.12. Věřte, ještě nikdy jsme si nepřáli víc, aby nás někdo vyhodil na mráz!

Na stánku bude vždy jeden zástupce za nízkoprahový klub Archa. Můžeme si popovídat o našich současných aktivitách, a hlavně o tom, co nás čeká v blízké budoucnosti. Rádi vám také představíme plánovaný vzhled naší budovy, jakmile proběhne její rekonstrukce.

Na stánku budeme prodávat poctivý nealko punč, ručně malovaná vánoční přání a drobné balíčky s vánočním cukrovím. Každý nákup i dar je pro nás velmi přínosný: utržené peníze vložíme na transparentní účet na rekonstrukci a započteme do limitu 50 tisíc Kč. Této sumy potřebujeme dosáhnout do konce ledna 2024, abychom získali stejnou částku od velkých dárců.